Drogi Użytkowniku!

Dokument, który czytasz stanowi Politykę Prywatności witryny internetowej Polskiej Szkoły Społecznej im. Marka Grechuty dalej nazywanej Witryną, dostępnej pod adresem https://polska.szkolasobotnia.no.

Witryna jest prowadzona przez Polskie Stowarzyszenie Oświatowo-Kulturalne w Telemarku, dalej nazywane Administratorem.

Dbamy o Twoją prywatność i chcemy, abyś w czasie korzystania z naszej Witryny czuł się komfortowo. Dlatego też poniżej prezentujemy Ci najważniejsze informacje o zasadach przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych oraz plikach cookies, które są wykorzystywane przez naszą Witrynę.

Dane osobowe i prywatność

Polskie Stowarzyszenie Oświatowo-Kulturalne w Telemarku nie udostępnia osobom trzecim informacji pochodzących z formularzy kontaktowych umieszczonych w Witrynie, poczty e-mail przesyłanej bezpośrednio chyba że stosowny organ administracji publicznej lub sąd wystąpi o ich udostępnienie.

Jeśli zamierzasz założyć Konto Użytkownika oraz korzystać z naszych usług – zostaniesz poproszony o podanie nam Twoich danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla skorzystania z naszych usług – ze względu na charakter tych usług. Administratorem Twoich danych osobowych jest Administrator.

Przekazane nam dane osobowe wykorzystywane są w celach związanych z funkcjonowaniem Witryny i w celach kontaktowych (przesłanie odpowiedzi na pytanie, wysłanie ci naszych aktualnych wiadomości) oraz, o ile wyrazisz na to zgodę, w celach marketingowych. Jeśli się na to zgodzisz – będziesz otrzymywać od nas m.in. informacje promujące wydarzenia kulturalne, uroczystości, imprezy oraz oferty specjalne na adresy elektroniczne, które nam udostępniłeś (e-mail, nr telefonu). Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zgłosić sprzeciw wobec dalszego przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych.

Aby odwołać swoją zgodę wystarczy, że skontaktujesz się z nami.

Ponadto przysługuje Ci prawo do wglądu w treść dotyczących Cię danych, w każdej chwili możesz również zażądać ich poprawienia.

Jeśli zdecydujesz się zostawić komentarz – jego treść oraz Twoje imię lub nick mogą zostać opublikowane w Witrynie. To samo dotyczy innych treści, które publikujesz w Witrynie. Nie ujawniamy innym użytkownikom Twojego adresu e-mail – chyba, że sam to zrobisz.

Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z przepisami prawa UE i norweskiego, oraz stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL.

Nie odpowiadamy za politykę prywatności serwisów, do których prowadzą linki ze strony polska.szkolasobotnia.no

Ciasteczka (Cookies)

Nasza Witryna, jak większość witryn internetowych, korzysta z tzw. plików cookies (ciasteczek).  Są to informacje o charakterze technicznym i służą umożliwieniu Ci korzystania z wszystkich funkcjonalności Witryny. Ponadto w każdej chwili możesz je usunąć – korzystając z odpowiednich opcji Twojej przeglądarki. Korzystając z tych opcji możesz również blokować wykorzystanie plików cookies w przyszłości.

W tej Witrynie ciasteczka wykorzystywane są także do celów:

  • zapamiętywania informacji o Twojej sesji,
  • udostępnienia Ci funkcjonalności poprawy dostępności treści (zmiana wielkości i kontrastu czcionki),
  • udostępnienia możliwości wyświetlania treści Witryny w różnych językach,
  • udostępnienia Ci pozostałych funkcjonalności Witryny,
  • statystycznych,
  • marketingowych.

Więcej informacji o ciasteczkach znajdziesz w Wikipedii

Usługi Zewnętrzne

W celu zapewnienia jak najlepszego funkcjonowania Witryny została on zintegrowana z usługą analizującą Twój ruch w Witrynie. Usługę tę wykorzystujemy do celów statystycznych, co pomaga nam lepiej dostosować Witrynę do Twoich potrzeb. Z polityką prywatności Google Analytics – usługi, z której korzystamy – możesz zapoznać się pod tym adresem: www.google.com/intl/pl/policies/privacy/

W Witrynie wdrożono funkcje reklamowe Google Analytics pozwalające m.in. na zbieranie raportów danych demograficznych i zainteresowań.
Pliki cookie mogą być wykorzystane przez sieci reklamowe, w szczególności sieć Google, do wyświetlenia reklam dopasowanych do sposobu, w jaki użytkownik korzysta z Witryny. Możesz przeglądać i edytować informacje wynikające z plików cookies gromadzonych przez sieć reklamową Google przy pomocy narzędzia: www.google.com/ads/preferences/. Narzędzie to pozwala także zrezygnować z usługi Google Analytics dla reklam spersonalizowanych.

Zapoznaj się z dostępnymi aktualnie narzędziami do blokowania Google Analytics: tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

Nasza Witryna może być zintegrowana również z usługą marketingową Facebook. Więcej informacji na temat znajdziesz w witrynie Facebook.

Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na naszej Witrynie.
Wdrożone rozwiązania działają w oparciu o pliki cookies (ciasteczka) i nie udostępniają danych umożliwiających identyfikację osoby.

Kontakt z Administratorem

Jeśli chciałbyś skorzystać z przysługujących Ci uprawnień dotyczących Twoich danych osobowych, lub po prostu chcesz zapytać o coś związanego z naszą Polityką Prywatności napisz do nas.

Nasze dane korespondencyjne to:
Polskie Stowarzyszenie Oświatowo-Kulturalne w Telemarku
Langeduken 11b, 3731 Skien, Norwegia